Educació fa públic l'horari i zonació d'Inspecció Educativa


26 Mar, 2021

EDUCACIÓ FA PÚBLIC L’HORARI I ZONACIÓ D’INSPECCIÓ

Per trobar l'inspector@ del vostre centre, podeu fer servir el cercador de centres habilitat.

Zona del ponent de Mallorca: Ponent de Palma i de Mallorca (Andratx, Bunyola, Calvià, Deià, Esporles, Estellencs, Fornalutx, Puigpunyent, Sóller, Valldemossa)

  • Francisco García Moles (<franciscogarcia@die.caib.es>): dimarts de 10.00 h a 14.00 h
  • Juan Vicente Pérez Hernández (<jvperez@die.caib.es>): dimecres de 10.00 h a 14.00 h
  • Gabriel Timoner Sampol (<gtimoner@die.caib.es>): dijous de 10.00 h a 14.00 h
  • Rut Teruel Naval (<rteruel@die.caib.es>): divendres de 10.00 h a 14.00 h

Zona del nord de Mallorca: Nord de Palma i de Mallorca (Alaró, Alcúdia, Binissalem, Búger, Campanet, Consell, Escorca, Inca, Lloseta, Mancor de la Vall, Muro, Pollença, Sa Pobla, Selva)

  • Jaume Pons Pons (<japons@die.caib.es>): dimarts de 10.00 h a 14.00 h
  • Josep Coll Amengual (<jcoll@die.caib.es>): dimarts de 10.00 h a 14.00 h
  • Carme Martorell i Gelabert (<mcmartorell@die.caib.es>): dimecres de 10.00 h a 14.00 h
  • Catalina Moner Mora (<cmoner@die.caib.es>): dijous de 10.00 h a 14.00 h
  • Catalina Mas Homar (<cmas@die.caib.es>): divendres de 10.00 h a 14.00 h

Zona del llevant de Mallorca: Llevant de Palma i de Mallorca (Ariany, Artà, Capdepera, Costitx, Lloret de Vistalegre, Llubí, Manacor, Maria de la Salut, Marratxí, Petra, Sant Joan, Sant Llorenç des Cardassar, Santa Eugènia, Santa Margalida, Santa Maria del Camí, Sencelles, Sineu, Son Servera)

  • Miguel Ángel Tirado Ramos (<matirado@die.caib.es>): dimarts de 10.00 h a 14.00 h
  • Jordi Pons Bosch (<jpons@die.caib.es>): dimecres de 10.00 h a 14.00 h
  • Josep Lluís Bonnín Roca (<jlbonnin@die.caib.es>): dimecres de 10.00 h a 14.00 h
  • Catalina Vidal Llabrés (<cvidal@die.caib.es>): dijous de 10.00 h a 14.00 h
  • Antoni Quintana Torres (<aquintana@die.caib.es>): divendres de 10.00 h a 14.00 h
  • Josep Gomila i Benejam (<jgomila@die.caib.es>): divendres de 10.00 h a 14.00 h

Zona del sud de Mallorca: Sud de Palma i de Mallorca (Algaida, Campos, Felanitx, Llucmajor, Montuïri, Porreres, Santanyí, Ses Salines, Vilafranca de Bonany)

  • Guillem A. Amengual Buñola (<gaamengual@die.caib.es>): dimarts de 10.00 h a 14.00 h
  • Teresa Lorenzo Rodríguez (<tlorenzo@die.caib.es>): dimarts de 10.00 h a 14.00 h
  • Antonio González Navarro (<agonzalez@die.caib.es>): dimecres de 10.00 h a 14.00 h
  • Joana Lladó Ballester (<jllado@die.caib.es>): dimecres de 10.00 h a 14.00 h
  • M. Carmen Dopico Tarrafeta (<cdopico@die.caib.es>): dijous de 10.00 h a 14.00 h
  • Maria Antònia Rossinyol Seguí (<marossinyol@die.caib.es>): divendres de 10.00 h a 14.00 h
  • Mateu Tomàs Humbert (<mtomas@die.caib.es>): divendres de 10.00 h a 14.00 h

Eivissa i Formentera

  • Carolina García Machancoses (<cgarcia@die.caib.es>): dimarts de 10.00 h a 14.00 h
  • Juan José Rey Porca (<jjrey@die.caib.es>): dimecres de 10.00 h a 14.00 h
  • Mònica Domínguez Garcia (<mdominguez@die.caib.es>): dijous de 10.00 h a 14.00 h
  • José Manuel Bar Cendón (<jbar@die.caib.es>): divendres de 10.00 h a 14.00 h

Menorca (Ciutadella: concertar cita)

  • Camila Tudurí Vila (<ctuduri@die.caib.es>): dimarts de 10.00 h a 14.00 h (Maó)
  • Jaume Mascaró Moll (<jmascaro@die.caib.es>): dimecres de 10.00 h a 14.00 h (Maó)
  • Josep M. Domínguez Vallés (<jmdominguez@die.caib.es>): dijous de 10.00 h a 14.00 h (Maó)